ATTEIKUMA TIESĪBAS

  1. Atteikuma tiesības var izmantot un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā no brīža, kad Pircējs ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu.
  2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Pircējam  ar nepārprotamu paziņojumu jāinformē par atteikuma tiesību izmantošanu, izmantojot atteikuma veidlapu. Ja tā nav nosūtīta kopā ar pasūtījumu, to var pieprasīt caur Interneta veikala Saziņas formu vai telefoniski, norādot epastu, uz kuru nosūtīt veidlapu. Atteikuma veidlapa jānosūta pa pastu uz adresi Brīvības iela 7-22, Jēkabpils, LV-5201 vai uz epastu [email protected]. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu Pircējs nosūta pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.
  3. Atteikuma tiesību izmantošana beidzas pēc 14 kalendārajām dienām, sākot no dienas, kad Pircējs vai viņa norādītā trešā persona, ir ieguvusi preces valdījumā. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī Pircējam jāpārliecinās vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, saņemtās preces atbilstība pasūtītajai un citi būtiski parametri.
  4. Pircējam atsakoties no pirkuma līguma, Interneta veikals atmaksās visus no Pircēja konkrētā distances līguma ietvaros par precēm saņemtos maksājumus ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Interneta veikals saņēma Pircēja lēmumu atteikties no šī līguma. Interneta veikals ir tiesīgs aizturēt naudas atmaksu līdz brīdim, kad būs saņēmis Pircēja nosūtītās/atgrieztās preces.
  5. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Pircējam jāatgriež prece kopā ar aizpildītu atteikuma veidlapu, pilnībā apmaksājot preces sūtīšanas izdevumus pārdevējam.
  6. Atgriežot preci, Pircējam jānodrošina atbilstošs, drošs transportēšanas iepakojums. Oriģinālajam preces iepakojumam obligāti jābūt iepakotam citā, transportēšanai piemērotā iepakojumā. Lai izvairītos no pārpratumiem, iesakām apdrošināt atgriešanai paredzēto preci, pretējā gadījumā par preces bojājumiem atbildību gulstas uz Pircēju.
  7. Juridiska persona nav uzskatāma par Patērētāju likuma izpratnē, un uz Juridiskām personām nav attiecināmas Atteikuma tiesības.
  8. Saskaņā ar Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.5.punktu “Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ”.

  1. Pircējam ir tiesības preci lietot tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā. Ņemot vērā Interneta veikalā pārdodamo preču specifiku (kosmētikas līdzekļi drošos, slēgtos iepakojumos) un atbilstoši Atteikuma tiesību 8.punktam, Atteikuma tiesības attiecas tikai uz nebojātiem, neizmainītiem, neatvērtiem oriģinālajiem rūpnīcas iepakojumiem (kastītēm, pudelēm, trauciņiem u.c), nenoņemtām drošības plēvītēm u. tml. Interneta veikals nepiemēro Atteikuma tiesības precēm ar bojātu vai atvērtu primāro un/vai sekundāro iepakojumu.      


0
 .